Loading...

Türk Telekom - Anadolu Efes maçı hakkında bilgilendirme

Sevgili Basketbolseverler,

15 Mart tarihinde saat 17.30’da Ankara Spor Salonu’ndaki Türk Telekom – Anadolu Efes Basketbol Süper Ligi müsabakası ülkemizde ve dünyada toplum sağlığını ilgilendiren son gelişmeler nedeniyle seyircisiz oynanacaktır. Bu kapsamda daha önce Türk Telekom – Anadolu Efes maçı için bilet alan seyircilerin ücretleri Biletix tarafından ödenecektir.
İade işleminizin gerçekleştirilebilmesi için;
Biletlerinizi kağıt bilet olarak teslim aldıysanız, herhangi bir Biletix Perakende Satış Noktasına teslim etmeniz gerekmektedir. Biletix’e teslim edilmeyen biletler için geri ödeme yapılamamaktadır.

Biletinizi henüz teslim almadıysanız ya da biletinizi, Dijital Bilet seçeneği ile ve Kredi Kartı ile satın aldıysanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bilet tutarının iadesi, işlemde kullandığınız kredi kartınıza en kısa süre içerisinde otomatik olarak iade edilecektir.

Bilet alımlarını banka hesap kartı ile gerçekleştirdiyseniz ad-soyad, banka adı ve IBAN bilgilerini 0850 755 55 55 numaralı Biletix çağrı merkezine bildirmeniz ya da bu bilgiler ile www.biletix.com adresindeki yardım sayfasında yer alan formu doldurmanız ve Biletix Müşteri Hizmetleri’ne iletmeniz gerekmektedir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Türk Telekom Spor Kulübü

 

All rights reserved